Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Basgitarist Forumu ©2008-2014

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

LTD B50 hakkındaki fikirleriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Ptsi Mayıs 25, 2009 12:20 pm

Bss4

Pasif Üye
yakında bir bass gitar almayı düşünüyorum LTD B50 hakkındaki fikirleriniz söyleyip yardımcı olursanız çok sevinirim =) kalsik gitar çalıyorum önerelirinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

2 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Ptsi Mayıs 25, 2009 12:34 pm

Admin

Yönetici
Yönetici
Edit:

Şimdi soruna gelelim. Burada bütçeni ve yapacagın müzik türünü belirtirsen daha iyi yardımcı olabiliriz...

En son AdmiN tarafından Salı Mayıs 26, 2009 4:54 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

3 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Ptsi Mayıs 25, 2009 12:39 pm

Bss4

Pasif Üye
=) afedersiniz teşekkür ederim amatörlüğüme verin lütfen =)

4 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Ptsi Mayıs 25, 2009 12:42 pm

Bss4

Pasif Üye
Hoş buldum =) en fazla 450 lira bütçem var tünelde bu gitarı gördüğüm zaman çok hoşuma gitti Metal müzik yapmayı düşünüyorum tavsiyelerinize çok ihtiyacım var açıkçası yardımcı olursanız çok sevinirim

5 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Ptsi Mayıs 25, 2009 12:49 pm

Admin

Yönetici
Yönetici
Basa yeni başlayan birilesine asla sıfır al demem. Mümkün olduğunca 2. el alman lazım şuan. 450 tl bütçe yeni başlayan biri için oldukça yeterli. Ltd b50'nin fiyatı 500 lira nın üstünde. Seni mümkün olduğunca 2. ellere yönlendirmek isterim ama sanırım öyle bir seçeneğin yok sıfır almak zorundasın. O paraya cort action al bence. Bildigimiz gitar sonuçta ben hala daha kullanmaktayım. Yanınada ampli alman gerekecek tabi. Üstüne biraz daha eklerden daha sonra küçük 10-15 watt lık bir ampli şuan işini fazlasıyla görecektir...

6 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Ptsi Mayıs 25, 2009 12:54 pm

Bss4

Pasif Üye
sıfırını 475 e buldum biraz daha ekleyebilirim sanırım , cort hakkında iyi duyumlar almadım ve şöyle bir durumda var alacağım gitarı uzun bir süre kullanmam gerekecek yani değiştirme gibi bi fırsatım uzun süre olmayacak o yüzden alabileceğimin en iyisi almalıyım diye düşünüyorum görüşlerini bildirirsen sevinirim teşekkür ederim

7 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Ptsi Mayıs 25, 2009 12:59 pm

Admin

Yönetici
Yönetici
Dediğim gibi 2. ele girebilirsen senin için çok iyi olur. Yamaha rbx 374 gibi bir bass alsan 2. el piyasası 35-400 tl civarı, senin durumuna göre 1-1.5 yıl yetebilir. Belki daha fazla kullanırsın sana kalmış. Smile Ama illaki sıfır diyorsan cort action da karar kıl derim ve müzik markete giderken yanında bir bilen, anlayan olsun kesinlikle. Tek başına sakın gitme. Dedigim gibi ben cort ab4 diyorum hala ltd hiç kullanmadım iyi olduğunuda düşünmüyorum açıkçası. Bildiğimiz cort ab4 te karar kılmanı öneririm.

8 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Ptsi Mayıs 25, 2009 12:59 pm

Basmen

Pasif Üye
Keinlikle action aktif bass seni hertürlü götürür belli bir seviyeye kadar Wink

9 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Ptsi Mayıs 25, 2009 1:05 pm

Bss4

Pasif Üye
temiz bir 2. el de olabilir tabiki , çevremde bas gitardan anlayan malesef ki yok 2. eli de nerden bulacağımı bilmiyorum açıkçası tabiki yanımda en azından gitardan anlayan birileriyle giderim öyle tek başıma iş yapmam yani Smile

10 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Ptsi Mayıs 25, 2009 1:08 pm

Admin

Yönetici
Yönetici
2. el ürünü sahibinden.com' ve gittgidiyor'a ücretsiz üye olarak yapabilirsin. Smile

11 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Ptsi Mayıs 25, 2009 1:12 pm

Bss4

Pasif Üye
Teşekkür ederim yardımlar için bakıyorum hemen en kısa zamanda elime alıp birşeyler yapmaya başlamalıyım bass olmadan müzik düşünemiyorum çok çalışmam lazım çok Smile

12 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Ptsi Mayıs 25, 2009 1:19 pm

Admin

Yönetici
Yönetici
Buradan konusuruz daha sonra yine alınca basını. Destek alabilirsin buradan ders ve öğrenmek istediklerin hakkında.

13 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Ptsi Mayıs 25, 2009 1:20 pm

Bss4

Pasif Üye
ona şüphe yok zaten nerde ne varsa sömürücem artık bilgilerinizi Razz

14 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Salı Mayıs 26, 2009 11:30 am

olgac

Bizden Biri
450 ytl çok çok daha kaliteli baslar alabilirsin ( 2. el ) Yamaha rbx 375 cort c5 veya c4. Bunlar seni uzun süre götürecek baslardır. Ltd alırken çok iyi düşün derim.

15 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Salı Mayıs 26, 2009 11:43 am

Admin

Yönetici
Yönetici
Aynen bende 2. ele yönlendirmeye çalıştım ama arkadaşımız bayanmış ve daha pek tecrübesi yok alım satım ile ilgili. Actionda karar kıldım ben bildigimiz bass sonuçta ltd le falan uğrasılmaz bence ama 2. el bir rbx 374 yada 375 bulsa en az 1.5 yıl kullanır diye tahmin ediyorum.

16 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Salı Mayıs 26, 2009 11:45 am

olgac

Bizden Biri
AdmiN demiş ki:Aynen bende 2. ele yönlendirmeye çalıştım ama arkadaşımız bayanmış ve daha pek tecrübesi yok alım satım ile ilgili. Actionda karar kıldım ben bildigimiz bass sonuçta ltd le falan uğrasılmaz bence ama 2. el bir rbx 374 yada 375 bulsa en az 1.5 yıl kullanır diye tahmin ediyorum.

O zaman actiondan başka çözüm yok heralde. Bu arada sıfır ürün satışı yapmaktayım uygun fiyata verebilirim. Görüşelim...

17 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Salı Mayıs 26, 2009 1:06 pm

Bss4

Pasif Üye
2. el gitarlara önerdiğiniz yerlerden baktım rbx374 hoşuma gitti ben yönelmedim değil sadece temiz olmasını istiyorum demiştim açıklamasınıda yaptım ayrıca yanımda yardımcı olabilicek pek insan yok bu yüzden demiştim bir sorun çıkmasın diye dün uzun bir araştırma yaptım ve birsürü konu okudum gittikçe bilgileniyorum öneriler için teşekkür ederim

18 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Salı Mayıs 26, 2009 1:09 pm

Admin

Yönetici
Yönetici
Ya dediğimiz gibi bu sitedede bugünden itibaren artık prof. basçılar bulunmakta. Smile Yardımcı olabilecek birçok arkadaş var. En basiti olgac duruma göre bekle biraz elbet piyasaya 2. el güzel bir bass düşer. Haber veririz burada.

19 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Salı Mayıs 26, 2009 1:20 pm

Bss4

Pasif Üye
Ayrıca bayanmış derken ? Question scratch

20 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Salı Mayıs 26, 2009 1:21 pm

Admin

Yönetici
Yönetici
Bss4 demiş ki:Ayrıca bayanmış derken ? Question scratch

Baymısın yoksa profilinde bayan diye görüyoruz buradan. Bayansanda erkeklere göre 2. el olayı biraz daha kasar yani o bakımdan söyledim Smile geek

21 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Salı Mayıs 26, 2009 1:24 pm

Bss4

Pasif Üye
hee iyi bari =) espiriydi zaten tamam yeniyim ama hafife alınmak istemem iyi klasik çalarım bass gitarla ilgilide hergün araştırma yapıyorum aldığımda bi çok şey biliyor olacağım Smile

22 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Salı Mayıs 26, 2009 3:59 pm

olgac

Bizden Biri
AdmiN demiş ki:Ya dediğimiz gibi bu sitedede bugünden itibaren artık prof. basçılar bulunmakta. Smile Yardımcı olabilecek birçok arkadaş var. En basiti olgac duruma göre bekle biraz elbet piyasaya 2. el güzel bir bass düşer. Haber veririz burada.

Teşekkürler dostum. Alın size temiz ve güzel bir bas.

http://basgitarist.forumm.biz/alym-satym-f2/kutahya-satylyk-cort-ab4-t90.htm?sid=d0f6a77b70e9dc640d2c24d131e23860

23 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Salı Mayıs 26, 2009 4:01 pm

Admin

Yönetici
Yönetici
Abi ben niye arkadaşa benim actionu önermiyorum. Pazar günü büyük ihtimal satılacak ama neyse. Seninkide güzel Smile

24 Geri: LTD B50 hakkındaki fikirleriniz Bir Çarş. Mayıs 27, 2009 5:28 pm

olgac

Bizden Biri
AdmiN demiş ki:Abi ben niye arkadaşa benim actionu önermiyorum. Pazar günü büyük ihtimal satılacak ama neyse. Seninkide güzel Smile

Öner tabi kardeşim Smile Ha sen ha ben birşey farketmez.

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]