Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Basgitarist Forumu ©2008-2014

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

ANK.S.Duncan Manyetikli Cort GB94-500TL-!+hediyeler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 ANK.S.Duncan Manyetikli Cort GB94-500TL-!+hediyeler Bir Paz Mayıs 06, 2012 4:22 pm

huseyin_

Pasif Üye
Merhabalar;

Gİtarın özellikleri:

Gövde : Dişbudak
Ön yüz : Egzotik ahşap desenli
Sap : Sert akçaağaç w/ Klavye Gül Ağacı
Bağlantı: Vidalı, sap birleşik
Manyetik: Seymour Duncan SJB-3 (sap) Seymour Duncan SMB-4D (köprü)
Kontrol : 1vol., 1blend, Bass,mid,treb knobları ve mid boot switch ( Seymour Duncan BEQ 3 )
Köprü : EB12
Burgu:Hipshot

Neutrick Jack sistemi mevcuttur.ÜZerinde DR hi-beam takılıdır.Gitarın manyetikleri orjinaldir modifiye değildir.

Gitarın özellikleri böyle.

Tonal anlamda köprüdeki SMB-4D ile musicmanler kadar iyi olmasa da çok yakın bir tona ulaşabiliyorsunuz.Ayrıca gitar ile her türde müzik yapabilirsiniz.Alternatif rock,pop,funk,heavy metal çalmış biri olarak gaayet esnek bir gitar olduğunu söyleyebilriim.Tertemiz,pırıl pırıl.Pili çıkarırken yanlışlıkla bir kabloyu koparttım fakat Kenan usta tarafından eskisinden daha sağlam hale getirildi.Benimle bir çok sahneye çıktı ve hiç yarı yolda bırakmadı.Gümbür gümbür,ben burdayım dedirten bir bas gitardır.

Öncelikli amacım Ankara içi satmak.İsteyen gelip evimde sıkılana kadar deneyebilir.Şehir dışı da get ile satabilirim.Kargo da oluşacak hasarlar ve kargo ücreti tabi ki alıcı sorumluluğundadır:Fakat ş dışına çok gitar gönderdim.Adam gibi sardığım için hiç bir şey olmuyor. Pazarlık teklif etmezseniz sevinirim.Fiyat 500 TL.GİDİP RBX 374,SR300 GİBİ GİRİŞ MODELLERİNE PARA VERECEĞİNİZE BU ÜST SEVİYE BASI ALIN.
Resimler için;

sahibinden.com/ilan/alisveris-muzik-muzik-aletleri-ank-seymour-duncan-manyetikli-cort-gb94-500tl-hediyeler-video-85108090/detay/

Gİtarın yanında

10MT. Fender Deluxe Jack,jack küçültücü,Ibanez askı,akort aleti vereceğim.

Gitarın tonu için >>>>>>>>>>>>>>>>>youtube.com/watch?v=L40XXkY7Hn0

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]