Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Basgitarist Forumu ©2008-2014

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İlk Adım İÇin Hang Bas Gİtarı Önerirsiniz....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 İlk Adım İÇin Hang Bas Gİtarı Önerirsiniz.... Bir Çarş. Nis. 28, 2010 5:23 pm

eagle89

Pasif Üye
Arkadaşlar bass gitar almayı düşünüyorum.Bu arada daha pek bi ensturman çalmışlığım da yok ben cort un bir iki modeline baktım alırsam onlardan belki bir şey alrım siizin önerebiliceğiniz bir model war mı

Cort AB4 WS Bass
cort ab4

baktığım modeller bunlar
limitim de 350 (sadece gitar)

serdar3416

Pasif Üye
ab4 iyi seçimmm

Admin

Yönetici
Yönetici
350-400 tl bütçeye rbx 374 önerebilirim.

eagle89

Pasif Üye
o medol yamahanı demi ?
ona baktım ama sıfırı 600 lira felan o kadar bütçe yok.ikinci elede pek yanaşasım gelmio.bulunduğum illerdeki piyasayı pek bilmiom da

olgac

Bizden Biri
350 tlye alıncak en mantklı alet cort ab4 olacaktır. İsabetli aletlere bakmışsın.

eagle89

Pasif Üye
peki bu cihaza amfi ne önerirsiniz bana 10 w ibanez söyledilerde bilmiorum siz ne dersiniz
gözümde marshall war ama oda neredeyse gitar kadar Smile
çok zor olur

eagle89

Pasif Üye
bi müzisyen arkadaş 2. el washburn taurus t14 siyah önerdi.Gitar tanıdığınınmış şu an fiyatı 250 liraymış pazarlık payıda war dio...
bu gitar hakkında bilgileriniz war mı?nette pek yotum bulamadım da

cort ab4 met. blue mu
washburn taurus t14 blcak mi ?
yorumlarınız bekliorum

punky_13

Pasif Üye
sahsen ben bunlarla basladım

cort ab4: 320 lira
ibanez swx20 combo : 250 lira yani 550 liraya filan cok guzel bir sekilde idare eder belki gitarı 2 yıl sonra degistirebilirsin ama amfi derdin biter soliim ha belki ilerde bi fender filan alırsan alırsın yeni amfi bi hartke filan behringer

xenn0m

Pasif Üye
beyler ben yeni başlamayı düşünüyorum ama hiç bişi bilmiyorum bu bas hakkında felan pek de bi müzik aletleri ile ilgilenmişliğim yok . işte fiyat aralğım olursa sanırım 500 lira felan maks ne ile başlamamı önerirsiniz ama 2 . el almak istiyorum gitarı ile bass

Steelheart

Pasif Üye
cort gbjb al sakın ha sakın büyük paralar ödeme, yavaş ilerle step step ilerle hacı.. Smile)

İlkeraltair

Pasif Üye
Eğer hala gitar edinmediysen bilmeni isterim ki gitarın markasının modelinin -profesyonal seviyede olmadıkça- pek bir önemi yok, ben sana Cort C4 öneririm sağlam bir sap ve entonasyon ayarını yaptırıp üstüne bir de tel yüksekliğini kendi rahatlığına göre ayarladığında yola çıkmak için çok iyi bir başlangıç yapmış olursun. C4 ile başlamıştım gayet ucuz ve olumlu bir gitardı pek geniş bir ton yelpazesi yok ama çok iyi iş görüyor hele gitarın potlarını tam anlamıyla çözdükten sonra. Tam anlamıyla bir acemilik atma gitarı derim ben.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]