Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Basgitarist Forumu ©2008-2014

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

satılık yamaha bb614

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 satılık yamaha bb614 Bir Salı Haz. 02, 2009 11:31 am

avaitor

Pasif Üye
yanıknda fotolarını koycam..veya link veirrim..aletin satış fiyatı 900 lira..yanında hard case verilecek..birtek çiziği yok.sapı el yapımı..abanoz tuşe..inanılmaz temiz ve güzel bir gitar 0545 231 610 3 0506 904 38 66 takas olur...

http://illiweb.com/fa/pbucket.gif burda da videosu var gitarın 20 saniyelik bir slap calışması..

2 Geri: satılık yamaha bb614 Bir Salı Haz. 02, 2009 6:07 pm

olgac

Bizden Biri
ERdem bası biraz analtsaydın keşke. Bu bası sen mi aldın bu arada ? Bu bas modifiyeli arkadaşlar bildiğim kadarıyla. Sap Es yapımı ve inanılmaz rahat bir sapı var. ( tahmin ettiğim gitar ise ).

3 Geri: satılık yamaha bb614 Bir Salı Haz. 02, 2009 7:51 pm

avaitor

Pasif Üye
evet aleti ben aldım..ama sapı es değil..eskişehirli bir usta tarafından yapıldı..ama cidden inanılmaz rahat..tuşesi abanoz..eskiye göre daha parlak ve bir o kadarda güçlü hacimli bir sound veriyor..3 band eko su sayesind egeniş ton aralığı sunuyor alet.sustain olarak cidden aşırı derecede sardı beni..belki de ben abartıyorum aleti ama kendimce orta seviyede bir alet..bir meksika fendere kafa tutabilecek bir bass gitar..

4 Geri: satılık yamaha bb614 Bir Çarş. Haz. 10, 2009 12:04 pm

avaitor

Pasif Üye
gitar satılmıştır ..ilan silinebilinir..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]