Basgitarist Forumu ©2008-2014
Sistemimizden daha iyi yararlanabilmek için üye olun yada giriş yapın! Tamamen güvenlik sistemi ve saçma mesajlardan forumumuzu uzak tutmak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Basgitarist Forumu ©2008-2014

-Bas Gitaristlere Özel Forum-

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bas gitar alacağım, tavsiye

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

26 Geri: Bas gitar alacağım, tavsiye Bir Çarş. Haz. 10, 2009 9:31 pm

rick-o-sound

Aktif Üye
anca gördüm geç yazıyorum kusura bakma utavil kardeş.o gitarı satan çok yakın arkadaşım zaten.gerçi ben kuşadasında o istanbulda ama sık sık telefonda ve msnde görüşüyoruz.arkadaşın evde amfisi filan var.bizzat kendisi de sana gösterebilir tonlarını.çok iyi yaklaşım göreceğine inanıyorum.beyfendi bir arkadaşımızdır kendileri.
gitara gelince:sağdan soldan ne denirse densin seni çok ileri düzeyde bile gayet güzel götürecek bir bas.hele highway falan konu olmaz.yalnız 045 tel ister ona.o zaman tam dolgun enfes tonlar verceğinden eminim.

27 Geri: Bas gitar alacağım, tavsiye Bir Paz Şub. 13, 2011 6:47 pm

deciusj

Pasif Üye
gitar hakkında hiçbirşey bilmiyorum fakat bildiğim tek şey var , oda bass gitar çalma isteğim .
babamı zorla ikna ettim 300 tl benden cıkar dedi bende bişeyler katıcam.

daha önce hiç gitar çalmadım elime bile almadım .

Cort GBPJ BK yı seçtim ve özelliklerinden hiçbirşey anlamıyorum.

sizle paylaşayım özelliklerini biliyorsanız ne alâ ;

Cort GBPJ BK Bass Gitar

Gövde: Agathis
Sap: Sert Akçaağaç
Klavye: Gül Ağacı
Manyetikler:1 humbucker- 1 single coil
Kontroller:2 volüm, 1 ton

sizce iyimi bi bakın arkadaşlar alıcam bütçeyede uygun olsun istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ...

not : bas gitar hakkında yardım etmek isteyen varsa ilky_style@hotmail.co.uk her türlü yardımınız kabul edilir Very Happy

28 Geri: Bas gitar alacağım, tavsiye Bir C.tesi Ağus. 27, 2011 6:47 pm

xenn0m

Pasif Üye
ben yeni bas gitar almak istiyorum ama iyi bişey 2. el olmasını istiyorum fiyat aralığım 300 400 felan sizce ne alabiliirim ? ne önerirsiniz belki aralık 450 olabilir. bu arada yeni başlıcam her hangi bi bilgim yok

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2